Witaj na stronie Komper!       

Znajdziesz tu szczegółowe informacje o naszych usługach i kontakt do naszego zespołu.

Komper działa na rynku rozwiązań informatycznych dla biznesu oraz osób indywidualnych od wielu lat. Nasi Klienci to firmy z sektora małego i średniego biznesu, korporacje oraz sektor publiczny. Działamy na terenie całej Polski. Wieloletnie doświadczenie, szerokie kompetencje merytoryczne oraz liczne szkolenia naszego zespołu to nasze najważniejsze atuty. 

 

Dlaczego warto wybrać Komper ?
      W podjęciu decyzji o zleceniu nam obsługi Państwa zleceń niech pomogą ponizsze argumenty. 
  • Koszty: Staramy się być konkurencyjni i elastyczni, zawsze przedstawiamy naszym Klientom kilka wariantów cenowych.
  • Potencjał: Zaplecze ekonomiczne i techniczne oraz możliwości merytoryczne Naszej firmy pozwalają na sprawną realizację powierzanych nam zadań oraz zapewniamy profesjonalne doradztwo w oparciu o najnowsze technologie.
  • Niezawodność: Gwarancja, że wszyscy pracownicy Naszej firmy będą pracować pewnie i produktywnie, bez względu na to, gdzie się znajdują.
  • Bezpieczeństwo: Umiejętność ochrony informacji przed niepowołanym dostępem jest naszym priorytetem w kontaktach z naszymi Klientami.
     Nasze dotychczasowe osiągnięcia potwierdzają, że jesteśmy firmą, która spełnia wszystkie powyższe kryteria, zarówno pod względem merytorycznym jak i ekonomicznym. 
     Długoletnia obecność na rynku, idące za tym doświadczenie w realizacji usług informatycznych, jest gwarancją niezawodności i profesjonalizmu. Nasze kompetencje są pozytywnie zweryfikowane przez rynek. 
     Liczne grono zadowolonych klientów, potwierdzone referencjami, jest najlepszą odpowiedzią, czy warto nawiązać z nami współpracę.